• Znajdź swój wymarzony, własny kąt z GRAND "B"
  • Mieszkanie z ogródkiem w SUPER CENIE!
  • Znajdź swój wymarzony, własny kąt z GRAND 'B"
Polecamy
GRAND "B" Poleca: Mieszkania z ogródkiem w super cenie strzałka Słupno Ptasia Polana

O firmie

Firma GRAND "B" oferuje zarządzanie procesem inwestycyjnym, a także prowadzi działalność developerską w zakresie budownictwa mieszkaniowego.

Posiadany przez nas potencjał ludzki, a także techniczny pozwala w sposób kompleksowy spełniać wymagania i oczekiwania naszych klientów. Stabilna i doświadczona kadra inżynierska, wysoko wykwalifikowani pracownicy, w połączeniu z posiadanym potencjałem finansowym gwarantują sprawną i terminową realizację powierzonych zadań.

Wszystkie wykonane przez nas obiekty spełniają surowe normy budowlane oraz są przyjazne i bezpieczne dla środowiska. Wykonane są w oparciu o nowoczesne i ekologiczne technologie z zachowaniem wszelkich wymogów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy.W celu zachowania najwyższej dbałości o szczegóły podczas realizacji każdej naszej inwestycji współpracujemy jedynie z wybranymi i sprawdzonymi dostawcami.
 
Duże grono Klientów doceniło fachowość, funkcjonalność oraz estetykę naszych inwestycji, a także sprawną i bezproblemową organizację pracy. Najlepszą wizytówką jest szerokie grono zadowolonych Klientów.

Wszystkie prawa zastrzeżone © Grand "B" - inwestycje developerskie   Projekt i wykonanie: HEDEA.pl