• Znajdź swój wymarzony, własny kąt z GRAND "B"
  • Mieszkanie z ogródkiem w SUPER CENIE!
  • Znajdź swój wymarzony, własny kąt z GRAND 'B"
Polecamy
GRAND "B" Poleca: Mieszkania z ogródkiem w super cenie strzałka Słupno Ptasia Polana

Zrealizowane inwestycje

Właśnie zakończyliśmy sprzedaż 13 domów jednorodzinnych na osiedlu Nowa Biała.  Wśród nich możemy wyróżnić cztery projektu Pelikan, aż sześć projektu Magnolia i trzy Syntia II. Na tym samym atrakcyjnym osiedlu znajdują się dwa budynki mieszkalne dwu lokalowe. Osiedle zachęca bliskością dojazdu do miasta, cichym i spokojnym klimatem nowoczesnego przedmieścia.

Mieszkania z ogródkiem w Nowej Białej sprawdzona i cieszącą się uznaniem naszych Mieszkańców, ze względu na bliskość dojazdu do miasta od strony Orlenu i Maszewa Dużego. Dodatkowym atutem jest dojazd drogą asfaltową pod samą posiadłość z obydwu strony, blisko usytuowana szkoła oraz kilka linii autobusowych dojeżdżających w tym kierunku. Ten sam projekt, ze względu na bardzo pozytywne opinie Mieszkańców, jest wykorzystany do stworzenia nowego osiedla Ptasia Polana w Słupnie (aktualne inwestycje).
 

Nowa BiałaNowa BiałaNowa Biała
Nowa BiałaNowa Biała Nowa BiałaNowa BiałaNowa Biała


Magnolia to nieduży dom o zwartej bryle, przeznaczony dla rodziny 4-5-osobowej. Poddasze można pozostawić jako otwartą przestrzeń o pow. uż. 26,5 mkw lub wy-dzielić z niej dwie sypialnie oraz łazienkę. Na parterze można zrezygnować ze ścianki między kuchnią i jadalnią, zastępując ją np. barkiem, uzyskując przestronne wnętrze. Centralne usytuowanie kominka umożliwia w prosty sposób rozprowadzenie ciepła po całym domu. Wielu klientów chwali brak bezpośredniego wejścia z garażu do domu.

MagnoliaMagnoliaMagnoliaMagnolia

Syntia II to wygodny parterowy, dom z użytkowym poddaszem i wbudowanym dwustanowiskowym garażem, przeznaczony dla 4-6 osobowej rodziny. Zaletą domu jest funkcjonalny i konstrukcyjny układ, co sprawia, że Syntia zapewnia swym właścicielom komfort i wygodę, przy jednoczesnym bardzo atrakcyjnym wyglądzie.

Część dzienna na parterze składa się z przedsionka, hallu, gabinetu od strony wejściowej, dużej kuchni otwartej na salon i spiżarni zlokalizowanej pod schodami. Od frontu zlokalizowano wygodny jednostanowiskowy garaż i kotłownię. Część nocną na poddaszu tworzą: cztery sypialnie i łazienka, doświetlone oknami połaciowymi. Istnieje możliwość zamiany usytuowania kuchni w miejsce gabinetu, a także innego podziału funkcjonalnego pomieszczeń na poddaszu, wygospodarowanie garderoby lub wykorzystanie pomieszczenia nad garażem na pralnię i suszarnię.

Syntia II wyróżnia się swym atrakcyjnym wyglądem będącym połączeniem cech tradycyjnego domu ze spadzistym dachem z ciekawą bryłą i nowoczesnym zastosowaniem materiałów wykończeniowych.

Syntia IISyntia IISyntia IISyntia II

Pelikan to jednorodzinny dom o ciekawej architekturze, idealnie wpisujący się w podmiejski lub wiejski charakter zabudowy. Dom przeznaczono dla 4-osobowej rodziny. Dla zmotoryzowanych dobra wiadomość: Dom Pelikan posiada jednostanowiskowy garaż wkomponowany w bryłę, połączony z resztą domu przejściem przez kotłownie. Parter podzielono na dwie strefy: dzienną z kuchnią jadalnią i pokojem dziennym oraz nocną: z dwoma sypialniami oddzielonymi dużą, jasną łazienką. Z sypialni rodziców i pokoju dziennego zaprojektowano drzwi prowadzące na zadaszony taras. Na poddaszu dodatkowy pokój i druga łazienka. Pelikan został przykryty zawsze modnym kopertowym dachem.

PelikanPelikanPelikanPelikan

Gratulujemy zadowolonym nabywcom!

Prezentowane wizualizacje i rzuty służą wyłącznie do celów prezentacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Podczas realizacji niektóre szczegóły mogą zostać zmodyfikowane.

Wszystkie prawa zastrzeżone © Grand "B" - inwestycje developerskie   Projekt i wykonanie: HEDEA.pl